Skip to content
Home » Pradžia » GAMKA

GAMKA

Gegužės 5d. 22:00
VŠDT vidinis kiemelis

Jau prieš metus pasidarė aišku, kad Gamka yra Ne toks, jo Rūmai – Miškai, o jo sielą skalauja Šaltos bangos. Bet ar visada taip ir liks? 

Pastarųjų metų jausmų sūkurį sudėjęs į vieną vietą Gamka pristato naują savo kūrybos vaisių. “Nuo manymo, kad netekau visko, kas buvo svarbu – iki naujų pradžių, karštos meilės, stiprios draugystės ir suvokimo, kad kiekviena diena yra nauja pradžia. Galiu tapti kuo panorėjęs! Turiu tik įsiklausyti ir įsigilinti į visatos man siunčiamus signalus ir begalybės energiją” – apie savo ateinantį albumą kalba Gamka. 

Iš coldwave-discorock evoliucionuojanti į synthwave-punkdreampop muzika nepraranda savo ištakų. Atvirkščiai, čia atsiranda visko dar daugiau – išgrynintos ir išdirbtos melodijos bei atrinkti esminiai muzikiniai motyvai kviečia įsisukti į gamtos stichijas kartu. 

“Labai džiaugiuosi galėdamas su jumis pasidalinti savo sunkaus darbo rezultatu. Kaip Uraganas jis ateina nusiaubti viską, kas pasitaikys kelyje, ir išbarstyti daleles po visą pasaulį. Šiltos ir šaltos oro srovės įneš mano išgyvenimus į kiekvieno jūsų sielą. ” – kviesdamas į albumo pristatymo koncertus sako Gamka. 

Daugiau info: GAMKA